Har et spørsmål, kontakt oss:

Telefon: +47 55 11 77 00
butikk@byggengros.no
Butikkadresse: Sandbrekkeveien 98, 5225, Nesttun.

Spørsmål angående online bestillinger, skriv oss til:

butikk@byggengros.no

eller du kan bruke dette kontaktskjemaet:

Maks filstørrelse 10 MB.

Uploading...
fileuploaded.jpg
Opplasting mislyktes. Maksimal størrelse for filer er 10 MB.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Vi tilbyr et bredt spekter av byggematerialer, vennligst send oss din forespørsel, og vi vil gjerne hjelpe:

post@byggengros.no

Erling Unneland

Daglig leder

E-post: erling@byggengros.no
Telefon direkte: 55117701
Mobil: 92869983

Atle Allertsen

Salgssjef

E-post: atle@byggengros.no
Telefon direkte: 55117702
Mobil: 93874109

Aleksander Olsen

Innkjøpsleder / Økonomi

E-post: aleksander@byggengros.no
Telefon direkte: 55117703
Mobil: 95256383

Ronny Olsvik

Salgsingeniør - Armering

E-post : ronny@byggengros.no
Telefon direkte: 55 11 77 06
Mobil: 489 50 118

Stig Danielsen

Salgsingeniør

E-post: stig@byggengros.no
Telefon direkte: 55117700
Mobil: 45979502

Arild Polden

Salgsingeniør

E-post: arild@byggengros.no
Telefon direkte: 55117700
Mobil: 92219333

Faisal Ram

Web designer og nettbutikk admin

Epost: faisal@byggengros.no
Telefon direkte: 55117700
Mobil: 99878252

Nettbutikk bestilling:

Epost: butikk@byggengros.no
Telefon direkte: 55117700

Vår adresse:

Sandbrekkeveien 98, 5225

Bergen, Norge

Chat med oss:

Chat med oss, eller la oss få beskjed og vi svarer snart.

Online chat fra 8.00 til 16.00. Mondag til fredag.

Kontakt oss:

Tlf: +47 55 11 7700

post@byggengros.no

Sandbrekkeveien 98, 5225

Bergen, Norge

Takk for at du kontaktet oss! vi vil svare deg snart.
Oops! Noe gikk galt under innsending av skjemaet.

Din tilbakemelding er viktig for oss!
Vennligst svar på denne undersøkelsen (1-2 minutter).

Gå!