Trenger hjelp eller mer info om din nettbestilling:

Spørsmål angående online bestillinger, skriv oss til:

butikk@byggengros.no

eller du kan bruke dette kontaktskjemaet:

Maks filstørrelse 10 MB.

Uploading...
fileuploaded.jpg
Opplasting mislyktes. Maksimal størrelse for filer er 10 MB.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Vi tilbyr et bredt spekter av byggematerialer, vennligst send oss din forespørsel, og vi vil gjerne hjelpe:

post@byggengros.no
Bygg Engros AS
+47 55117700
+47 55117700
ordre@byggengros.no

Sandbrekkeveien 98, 5225, Bergen, Norge

For nettbutikk bestillinger: Email / Chat / Logg inn

Nettbutikk Bestillinger
Nettbutikk Bestillinger
butikk@byggengros.no

CHAT MED OSS - vi mottar meldingene dine døgnet rundt...

Logg inn for å se bestillings-status din

Erling Unneland‍
Daglig leder
+47 55117701
+47 92869983
erling@byggengros.no
Aleksander Olsen‍
Innkjøpsleder / Økonomi
+47 55117703
+47 95256383
aleksander@byggengros.no

Leverandører, ny firmakonto. Kontakt Aleksander

Atle Allertsen‍
Salgssjef
+47 55117702
+47 93874109
atle@byggengros.no

Kontakt Atle for henvendelser om vår butikk på Midtun

Ronny Olsvik‍
Salgsingeniør - Armering
+47 55117706
+47 48950118
ronny@byggengros.no

Kontakt Ronny for henvendelser om armering

Stig Danielsen‍
Salgskonsulent
+47 55117700
+47 45979502
stig@byggengros.no

Kontakt for henvendelser om byggematerialer

Arild Polden
Salgskonsulent
+47 55117700
+47 92219333
arild@byggengros.no

Kontakt for henvendelser om byggematerialer

Tone M Ramstad
Salgskonsulent
+47 55117700
+47 91857730
Tone@byggengros.no

Kontakt for henvendelser om byggematerialer

Faisal Ram
Nettbutikk Admin & Web Designer
faisal@byggengros.no

Kontakt angående vår nettbutikk

Vår adresse:

Sandbrekkeveien 98, 5225

Bergen, Norge

Chat med oss:

Chat med oss, eller la oss få beskjed og vi svarer snart.

Online chat fra 8.00 til 16.00. Mondag til fredag.

Kontakt oss:

Tlf: +47 55 11 7700

post@byggengros.no

Sandbrekkeveien 98, 5225

Bergen, Norge

Takk for at du kontaktet oss! vi vil svare deg snart.
Oops! Noe gikk galt under innsending av skjemaet.

Din tilbakemelding er viktig for oss!
Vennligst svar på denne undersøkelsen (1-2 minutter).

Gå!

Har et spørsmål, kontakt oss:

Telefon: +47 55 11 77 00
butikk@byggengros.no
Butikkadresse: Sandbrekkeveien 98, 5225, Nesttun.